کتاب پیام آوران کیهان

به نام خدا

کتاب پیام آوران کیهان ترجمه دکتر داریوش ادیب توسط سایت دنیای اسرار آمیز منتشر شد.  که در روزهای بعد به صورت چند قسمت در فایل پی دی اف در همین پست تقدیم شما عزیزان میگردد. البته صفحات کتاب با دوربین عکس برداری شده اما از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

 

اول معرفی از کتاب را که در یکی از وبلاگها معرفی شده را در این قسمت قرار میدهم و لینک دانلود بعد از قسمت معرفی قرار گرفته است.

((دکتر ادیب)) در مقدمه این کتاب می نویسد:

 

(( آنچه این کتاب سعی دارد آن را به اثبات برساند، ضمن اینکه

می توانآن را عجیب ترین راز تاریخ بشریت نامید، قطعاً آینده

تمدن بشری را دچار تحولی اساسی خواهد کرد. ))

 

کتاب(( پیام آوران کیهان))، از ترجمه دو کتاب تشکیل شده است. قسمت اول ترجمه ای از کتاب ((رابطه با بیگانگان)) است که در بهار 1991 منتشر شد و حاوی اسناد ، گزارشات و افشاگری های تکان دهنده ایست

که صحت آنها با روش مطمئنی مورد ارزیابی و تایید قرار گرفته اند. قسمت برجسته این کتاب مربوط به گزارشاتی از یوفوهاست که هریک در زمان خود، به نوعی از جانب مسئولین مربوطه دچار سانسور و سرپوشی شدند و در سال های اخیر تحت قانون آزادی اطلاعات(FOIA)، در آمریکا همراه هزاران مدرک دیگر یکباره در اختیار محققین قرار گرفت. این اسناد را سازمان هایی مانند : سازمان انرژی اتمی، C.I.A، اداره ضد اطلاعات، دفاع ملی، وزارت کشور، سازمان F.B.I، سازمان امنیت ملی، ادارات جاسوسی نیروهای هوائی و دریائی و زمینی ارتش ، طی چندین دهه گردآوری کرده بودند.

 

حادثه ((روز ول))(ROSEWELL)، که در ژوئیه 1947 اتفاق افتاده، مشهورترین و از حیث تعداد شهود و مدارک موجود، کاملترین حاده ثه ای است که در تاریخ U.F.O مطالعه شده است. به صورتی که برای آن حدود 200 شاهد عینی لیست بندی شدند. مدارک موجود دلالت بر آن دارند که در 2 هفته نخستین ماه ژوئیه 1947 دو سقوط جداگانه در نیومکزیکو رخ داد که احتمال تصادم آن دو با یکدیگر را مطرح کرد.

در هر دو مورد اجساد بیگانگان جمع آوری شده اند و اجزاء لاشه سفینه ها طبق تدابیر شدید امنیتی به مراکز نظامی منتقل شدند. در حادثه اول، اجزاء پراکنده شده لاشه سفینه در مزرعه ای در نزدیکی ((کورونا))           (CORONA)، 75 مایلی شمال غربی ((روز ول)) یافت شد. هیچ جسدی در این محل یافت نشد.

ولی در حادثه دوم ، سفینه سالم تری در نزدیکی ((ماگدالنا))(MAGDALENA)، حومه کورونا کشف شد که درون آن چهار سرنشین دیده می شد که دو نفر آنها مرده و دو نفر زنده بودند. یکی از این دو نفر نیز زخمی شده بود که پس از مدت کوتاهی فوت می کند. ولی بیگانه دیگر که جان سالم به در برده بود تحت عنوان ((EBE.1 ))، چند سالی زنده بود تا آنکه در 18 ژوئن 1952 به دلیل نامشخص در لاس آلاموس درگذشت.

پس از یک سال تلاش، پرسنل اطلاعاتی ارتش توانستند با این ((بیگانه)) ارتباط برقرار کرده و به گفتگو و کسب اطلاعات بپردازند. این واقعه ظاهرا مقدمه ای شد برای ایجاد ارتباط با بیگانگلن دیگر.

EBE.2 در سال 1949 بطور داوطلبانه در اختیار ارتش قرار گرفت تا توسط ایشان معاینه شود و به تبادل اطلاعات بپردازد. پس از او نیز EBE.3 به عنوان جزئی از ((برنامه مبادله))، از سال 1983 تا کنون (زمان نگارش کتاب)، میهمان دولت ایالات متحده امریکا است که دور از انظار و مخفیانه از او نگهداری می شود.

این ارتباطات، اطلاعهات بسیار مهمی را درباره زندگی ((بیگانه ها)) و اهداف ایشان و نیز ناگفته هایی از تاریخ بشری و تکنولوژی برتر در اختیار مراکز مورد ارتباط قرار داد که تنها قسمتی از آنها منتشر شده و در اختیار عوام قرار گرفته است.

قسمت دوم کتاب پیام آوران کیهان، ترجمه کتاب ((ناظران))(The WATCHERS) است که توسط ((ریموند فاولر))(RAYMOND FOWLER)، تهیه و گردآوری شده است. این کتاب که بیش از یک دهه در غرب جنجال به پا کرد، مجموعه ای از خاطرات خانم ((بتی اندریسون))(BETTY ANDERASON)، از برخورد با آنها است که به روش هیپنوتیزم از حافظه پنهان او استخراج شده اند.((بتی)) در این مجموعه از این راز پرده برمی دارد که از کودکی تحت نظارت بیگانگان قرار داشته است از سال 1944 هنگامی که او فقط 7 سال داشته است تا سال 1986 طی ملاقاتهای متعددی او را شاهد وقایع و سفرهای شگفت انگیزی قرار داده و پیامهای بسیار مهمی را برای انتقال به جامعه بشری به او القاء کرده اند.  

از مجموع این تجربیات چنین برمی آید که ((ناظران)) مایلند که ما بدانیم جوهر واقعی موجودیت بشر نه فقط در روزهای زندگی ما روی سیاره زمین، بلکه در حیات آینده،و به کلامی دیگر، در بیش از یک سطح از حیات می تواند دوام داشته باشد. در پیام های آنها همچنین آمده است که ما در فرمی دیگر در ((دنیای نور))، حضور داشته و زندگی کرده ایم و پیش از آنکه در سطح موجودیتی که آن را حیات می نامیم، متولد شویم، در قالبی دیگر در دنیای نور زندگی کرده ایم. مکانی که ((خانه)) خطاب شده همان سرمنشاء و در عین حال مقصد جوهر واقعی حیات بشر است(م1ص648).

http://www.atkh.blogsky.com

 

دانلود بخش های مختلف کتاب:

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

دانلود بخش چهارم

دانلود بخش پنجم

دانلود بخش ششم

منبع:www.ufolove.wordpress.com

=========================================================================

 

 

 

10 نظر

 1. carolinecarolinesays:

  دو قسمت آخر 7 و 8 نیست!! :(

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   بررسی نکرده بودم... سعی می کنم در طول همین هفته بقیه قسمت هاش رو بذارم... ممنون بابت نظرتون...

 2. carolinecarolinesays:

  من هیچ جا پیدا نکردم جز سایت شما. اگه بقیه رو هم بزارید ممنون میشیم. بابت پیگیری سریعتون هم تشکر فراوان :)

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   نظر لطفتونه ... سعی می کنم بذارم ... بدلیل سایت جدیدم زیاد وقت نمی کنم این سایت رو آپدیت کنم ... اما چشم ...

 3. غزاله عبدلی فردغزاله عبدلی فردsays:

  با سلام و تشکر. لینک قسمتهای 3 و 4 و 5 و 6 خراب است

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   لینک ها تست شده و کار می کنند... لطفا بدون استفاده از پراکسی اقدام به دانلود کنید.

 4. داودسادات موسویداودسادات موسویsays:

  باسلام وتشکر فراوان من تازه این کتاب روخوندم ولی فکر کنم از صفحه390 تا 700که در فهرست کتاب هست اینجا نیست ممنون میشم اگه بذارید.

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   ممنون از نظرتون ... باید ببینم می تونم براتون پیدا کنم یا نه ... اگه پیدا کردم حتما در همین پست قرار می دم..

 5. داوودسادات موسویداوودسادات موسویsays:

  باسلام خدمت مدیر محترم سایت مدیر محترم با تشکر از زحمات شما بابت تهیه وقرار دادن کتاب زیبای پیام آوران.با توجه به اینکه موضوع کتاب موضوع بسیار حساس و جالب وهیجانی ونیز علمی که شامل موارد شک ویقین ومسایل امنیتی کشورها رو در بر میگیرد همچنین بسیار مربوط به نظریه بیگانگان باستان میباشد،متاسفانه در قسمتهای هیجانی وحساس کتاب بقیه آن یا عمدا یا غیر عمدی وجود ندارد.از مدیریت محترم سایت تقاضامندیم از منابعی که بخشهای اول تاششم تهیه گردیده است بقیه بخشها نیز تهیه ودر اختیار علاقمندان قرار گیردانشاالله که بجز مشهوریت ومحبوبیت خوانندگان دارای اجر زیاد ازطرف پروردگار خواهد بود. باتشکر

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   با تشکر از نظر شما ... سعی می کنم با منابع و مترجمین ارتباط برقرا کنم واسه این کتاب.... البته من نواقص کتاب رو دقیقا نمی دونم کجاست .. سعی می کنم این کتاب رو از سایت ها و منابع دیگه بذارم ..

 6. داوودسادات موسویداوودسادات موسویsays:

  با سلام خدمت مدیر محترم سایت بخشهای 7و8کتاب رو هنوز پیدانکردید؟اگه بتونید با دکتر ادیب ارتباط برقرارکنید شاید بقیه بخشها رو در اختیارتون بذاره.

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   نظر خوبیه سعی میکنم بیشتر دنبالش باشم تا گیرش بیارم .. متاسفانه کمی سرم شلوغه...

 7. داوودسادات موسویداوودسادات موسویsays:

  باسلام خدمت مدیر محترم سایت ودوستان یوفوایم. دو بخش آخر کتاب پیام آوران کیهان را یافتم نتونستم چطور بذارمش اینجا هرکس خواست به ایمیلم پیام بده براش میفرستم.

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   ممنون از شما به این ایمیل ارسال کنید تا در سایت قرار بگیره: ufosecret2011@gmail.com

 8. داوود سادات موسویداوود سادات موسویsays:

  باسلامخدمت مدیر محترم سایت بخشهای 7و8 کتاب رو براتون ارسال کردم ولی متاسفانه براتون SENDنمیشه نمیدونم مشکل چیه اگه امکان داره یه آدرس دیگه بدید.davood1400@gmail.com

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   عذر میخوام نبودم مدتی بله ارسال میکنم... اینم ایمیل دیگمه: ufosecret2011@gmail.com

 9. salosalosays:

  سلام قسمت های 1 2 3 لینک ها مشکل دارد لطفا اگر می شود به ایمیل یا لینک جدید را بفرستید با تشکر*****

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   فایلها چک ششدن مشکلی ندارن .. با مرورگر دیگه ای امتحان کنید .. دقت داشته باشید قبل از زدن گزینه دانلود در سایت ترینبیت باید منتظر باشید تا تایمر 40 ثانیه ای تمام شود.

 10. salosalosays:

  ممنون لطفا موضوعات مشابه وهمچنین لینک قسمت های 7 و 8

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   ممنون از نظرتون ... قسمت های بعدی کتاب رو ندارم ... اما با جستجو در شاخه و دسته بندی مورد نظر تعدادی از مطالب مرتبط رو پیدا کنید.