وزیر دفاع کانادا اعلام کرد که بیگانگان برای کمک به بشریت اینجا هستند.

وزیر دفاع کانادا اعلام کرد که بیگانگان برای کمک به بشریت اینجا هستند.

حقیقت این است  که پاول این موضوع را بارها گفته و در اخبار اعلام شده است   ولی این هفته پخش شد و هر بار این مطلب را  اعلام کرد که موجب  شد که هزاران مردم دیگر هم به وجود بیگانگان آگاه کردند  که هر بارگام عظیمی به سمت افشای بیشتر این موضوع برداشته شد.

پاول در پایگاه خبری RT  اظهار داشت .او وزیر دفاع کانادا در دهه 1960 بود که  نیرو های مسلح آن کشور در سال های جنگ سرد را رهبری میکرد.در زمان جداییش از پست خود در یک اعلام عمومی بیان داشت که ما در این جهان تنها نیستیم و مهمانانی از فضای خارج دراین جا  بر روی کره زمین زندگی میکنند.آیا این یک وهم و خیال است؟ آیا واقعا کسی ما را تحت نظر دارد؟ این سوالیست که ما از آن مردی که می گوید بحث بیگانگان یک موضوع بسیار جدیست داریم.

او وزیر دفاع کانادا در 1960 بود و در زمان جنگ سرد بر نیرو های مسلح این کشور حاکم بود و زمانی که بازنشست شد گفت ما در این عالم تنها نیستیم و مهمانانی از فضا اینجا زندگی می کنند.سوفی شواردنادزه مهمان برنامه وزیر دفاع سابق کانادا معتقد است که اشکال زندگی از فضا بروی زمین وجود دارد.

این خوب است که شما بر بالای سرتان ببینید یوفوها مانند هواپیما پرواز می کنند؟

دانلود ویدیو این مصاحبه با حجم 193 مگابایت

 

منابع: 

http://rt.com/shows/sophieco/%D1%81anada-minister-defense-ufo-959/

 

 

 

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. شایانشایانsays:

    ببخشید من جایی برای نوشتن چیزی ک خودم دیدم پیدا نکردم مجبور بودم اینجا بنویسم. من و دوستانم به این که فضایی ها وجود دارن اعتقاد داریم. ما ب ا تحقیق همه جا. رفتیم من خودم به یک دستگاه پی ب دم ک میشه د ست کرد اگه چیز زیادی میخواین بدونین و کمکم. کنین. ب ایمیل پیام بدین

    • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

      ممنون‌ از شما..‌ اطلاعات تکمیلیتون رو به ایمیل سایت بفرستید.. Ufosecret@mailfa.org