دیمیتری مدودف : موجودات فضایی بین ما حضور دارند!

دیمیتری  مدودف نخست وزیر روسیه چندی پیش در یک مصاحبه ی تلویزیونی با یک شبکه ی روسی  وجود حیات فرا زمینی را تائید کرد. این رویداد بسیار مهمی است . چون برای اولین بار است که یک مقام رسمی در مقام نخست وزیری این حقیقت را بیان می کند. دیمیتری مدودف از سال ٢٠٠٨ تا ٢٠١٢ رئیس جمهور روسیه بود.

دیمیتری مدودف در این مصاحبه گفت :

» من برای اولین بار و آخرین بار به شما می گویم. به همراه کیفی که برای کنترل مسائل هسته ای است، پوشه ای هم به من دادند که مربوط به مسائل فرا زمینیان در روسیه میشود که آن ها توسط سرویس های مخفی و امنیتی روسیه کنترل می شوند.این ها به رییس جمهور جدید داده می شود. نمی توانم به شما بگویم که چه تعداد  از آن ها در بین ما هستند،  . چون ممکن است باعث وحشت و هراس شود.

 

+ لینک مشاهده در آپارات:

http://www.aparat.com/v/PGrWO

لینک مشاهده فیلم در یوتیوب: 

http://www.youtube.com/watch?v=NcvVzXzzJZk

منبع: www.ufolove.org

5 نظر

 1. مجید شهسواریمجید شهسواریsays:

  با سلام شاید گفته های آقای مدودف نخست وزیر روسیه در مورد آدمهای فضائی صحت نداشته باشد و منبع خبر قصد شایعه و تشویش اذهان عمومی را دارد .

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   فیلم مستند صحبتهاشون موجوده ... میتونید ببینید...

 2. مجید شهسواری از بندرعباسمجید شهسواری از بندرعباسsays:

  با عرض سلام خدمت مدیر سایت و سپاس از راهنمایی و اطلاع رسانیتون

 3. سامسامsays:

  ما که روسی بلد نیستیم به فهمیم اصلا چی گفته شاید داشته در مورد ترافیک و سرید هوا صحبت میکرده اصلا ، گذشته از شوخی اگرم این رو بیان کرده باشه به نظر من جنبه تبلیغاتی و سیاسی داشته چون همیشه روسیه میخواد بگه از آمریکا چیزی کم نداره حتی تو آدم فضایی خخخخخ ، ولی اگرم باشن تو روسیه به او بزرگی مخصوصا سیبریش امکان داره هرچند ما هرجا خوندیم آدم فضایا گرما رو تاب میارن تا سرما روووو

  • مدیر سایتحسین متولی(hossein98) :

   خب این مساله یه جورایی شده مساله ای برای تبلیغات انتخاباتی .. همونطور که خانم کلینتون هم این مساله رو در تبلیغاتشون گذاشتن که در صورت موفقیت در انتخابات این موضوع رو افشا میکنن .. قطعا مسائلی هست که گفته نشده و این شخصیت ها روش مانور میدن...

 4. ajiajisays:

  همسایه ما خیلی مشکوکه فکر کنم آدم فضایی باشه از پنجره خونشون هم نورای عجیبی میاد یه نور آبی که خاموش روشن میشه.

 5. LorrieLorriesays:

  You mean I don't have to pay for expert advice like this an?rymeo!